Beyco Hakkımızda

Kuruluşumuzda ki ilkelerin en başında öncelikle müşteri memnuniyeti gelmektedir. 2008 yılından beri en iyi ve en kaliteli ürünü en ekonomik şekilde üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan BEYCO, kısa zamanda sektörde büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

1990’lı yılların başından beri sektörün büyüklü küçüklü firmalarının hemen hemen her kademesinde yer alan ekibimiz edinmiş olduğu bilgi ve birikimini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çözüm ortaklarının hizmetine sunmuştur.

9.000 m² alan üzerine kurulu olan tesisimizde PP-R boru, PE-RT boru, PP-R ek parçaları ile diğer plastik inşaat malzemelerinin üretimi, dışarıya bağımlı kalmadan, modern ve son teknolojiye sahip makinalarımız ile TSE ve dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleşmektedir.

BEYCO olarak ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14001 Çevre, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarını tüm faaliyetlerimizde benimseyerek uygulamak ve sürdürülebilirliğini sağlamak.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda standartlara uygun nitelikte ürünü zamanında üretip teslim etmek , müşterilerimizin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak  hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak,

Tüm müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımıza karşı üzerimize düşün görev ve sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmek.

ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına ve yasalara uygun olarak sistemimizi sürdürmek ve sürekli iyileştirerek gerçekleştirmek hedeflerimiz arasındadır.